Ви переглядаєте архівну версію офіційного сайту НУЛП (2005-2020р.р.). Актуальна версія: https://lpnu.ua

Сучасні технології енергоефективних будівель і споруд

Major: Міське будівництво та господарство
Code of Subject: 7.192.03.E.30
Credits: 3
Department: Будівельне виробництво
Lecturer: д.т.н., проф. Саницький М.А., к.т.н., доцент Марущак У.Д.
Semester: 2 семестр
Mode of Study: заочна
Learning outcomes:
• знати методи розрахунку, зведення, ремонту і реконструкції окремих будівель, конструкцій і споруд міського господарства; контроль якості робіт по ремонту і посиленню основних будівельних конструкцій;
• застосовувати основи економіки та управління проектами в галузі послуг з проектування, монтажу, ремонту, утриманню та експлуатації систем МБГ;
• успішно організовувати та проводити натурні обстежень будівель та окремих конструкцій, формувати та репрезентувати результати професійної діяльності, користуватись основними інструментами і приладами для контролю якості різного роду будівельних робіт.
Required prior and related subjects:
пререквізити:
• енерго- та ресурсоощадні технології в будівництві,
• організація ремонтно-реконструктивних робіт,
кореквізити:
• економічна оцінка інноваційних технологій та проектних рішень,
• відновлення та ремонт старої забудови,
• реконструкція та ремонт будівель та споруд.
Summary of the subject:
Проблеми енергозбереження у житлово-комунальному секторі. Завдання законодавства щодо енергоефективності. Системний комплекс вимог до теплоізоляційної оболонки при проектуванні та реконструкції будинків. Термомодернізація будинків – основний резерв енергозбереження в житлово-комунальному господарстві. Енергоенергоефективні технології будівництва. Енергоефективність будівель. Енергетичний сертифікат та енергетичний паспорт будівлі. Економічна оцінка енергоефективних заходів.
Recommended Books:
1. Саницький М.А, Позняк О.Р., Марущак У.Д. Енергозберігаючі технології у будівництві. – Львів: Видавництво Львівської політехніки, 2012. – 236 с.
2. Настанова з розроблення та складання енергетичного паспорта будинків при новому будівництві та реконструкції: ДСТУ-Н Б А.2.2-5:2007. – [Чинний від 2008-07-01]. – К.: Мінрегіонбуд України, 2008. – 43 с. – (Національний стандарт України).
3. Теплова ізоляція будівель: ДБН В.2.6-31:2006 – [Чинний від 2010-01-01]. – К.: Державний комітет будівництва, архітектури та житлово-комунального госпо¬дарства України, 2006. – 71 с. – (Державні будівельні норми України).
Assessment methods and criteria:
• письмові звіти з лабораторних робіт, усне опитування, індивідуальне науково-дослідне завдання (30%)
• підсумковий контроль (70 %, контрольний захід, екзамен): письмово-усна форма (70%).