Курс: Формувальне оцінювання - оцінювання для розвитку

Автор: Чала Марина Станіславівна

Інформація про програму підвищення кваліфікації:

Напрям навчання: «Контроль якості навчання та основи тестування»

Обсяг навчання: 30 год (1 кредит ЄКТС)

Категорія слухачів курсу: педагогічні працівники закладів загальної середньої та професійно-технічної освіти

Мета курсу полягає у створенні розвивального освітнього середовища для освоєння методів та інструментів формувального оцінювання; підвищення якості методичної підготовки здобувачів освіти з оцінювання освітніх досягнень учнів основної та старшої школи відповідно до вимог Концепцепції «Нова українська школа»; сприяння побудові здобувачем освіти власної системи підтримки навчання школярів.

Компетентності, що вдосконалюватимуться/набуватимуться в процесі навчання:

В процесі навчання на курсі буде поглиблено спільні для ключових компетентностей вмінь, зокрема критичне та системне мислення. Створено матеріали для формувального оцінювання з предмету викладання.

Коротко про курс:

На курсі слухачі ознайомляться з історією виникненням поняття формувального оцінювання як стратегії навчання; елементами формувального оцінювання; спрогнозують ефективність застосування елементів формувального оцінювання у власній педагогічній діяльності; набудуть навички роботи з он-лайновими інструментами формувального оцінювання.

Вимоги до слухачів: Курс розрахований на педагогів, які мають достатній рівень цифрової компетентності.

Стуктура курсу:

Тема 1. Поняття «формувальне оцінювання». Чому формувальне оцінювання — це оцінювання для навчання?
Практична робота 1. Робота з базовими поняттями формувального оцінювання.

Тема 2. Сучасні Інтернет-сервіси для реалізації формувального оцінювання.
Практична робота 2. Використання інтернет сервісів для проектування ефективного зворотнього зв’язку.

Тема 3. Створення власного пакету технік та інструментів для реалізації формувального оцінювання.
Практична робота 3. Наповнення власного пакету матеріалів.

Тема 4. Аналіз пакетів.
Практична робота 4. SWOT-аналіз власних пакетів.
Контрольне тестування.

Опис результатів навчальної діяльності:

Результатом навчання на дистанційному курсі буде створення власного пакету технік та інструментів для реалізації формувального оцінювання, вміння моделювання уроку з листами зворотного зв’язку на основі технології формувального оцінювання

Документ про завершення навчання: сертифікат про підвищення кваліфікації Національного університету «Львівська політехніка» 30 год (1 кредит ЄКТС)

Тривалість навчання: 1 місяць

Форма навчання: дистанційно

Початок навчання: по факту комплектації групи на підставі замовлень від закладів освіти та (або) зарезультатами реєстрації на навчання.

Навчання платне: про вартість навчання можна дізнатись тут

Категорія слухачів:
ЗЗСО