22 жовтня 2018, 12:30
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2018/10/22/illustrations/zmdworktbil-2018t.jpg?itok=-bSQoYC-×tamp=1540200649)
15–16 жовтня 2018 року викладачі кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності Національного університету «Львівська політехніка» Наталія Горбаль і Зоряна Двуліт взяли участь у міжнародному воркшопі «Challenges of the Scientific and Technological Evolution for the Export Control Systems» у місті Тбілісі, Грузія, організованому Українським науково-технологічним центром за фінансової підтримки ЄС.
Понад 80 учасників із країн ГУАМ і ЄС проаналізували теоретичні та прикладні аспекти ефективності систем експортного контролю задля забезпечення сталого розвитку регіону.
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2018/10/22/gallery/zmd_work_tbil-2018-0.jpg?itok=Dd37qNQ3×tamp=1540200649)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2018/10/22/gallery/zmd_work_tbil-2018.jpg?itok=BCE119HL×tamp=1540200649)