![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2018/12/31/illustrations/483970343446428096997565819908594224594944t.jpg?itok=LObV-egM×tamp=1546251555)
Працівники Лінгвістично-освітнього центру Національного університету «Львівська політехніка» відвідали День зайнятості, що відбувся у Львівському міському центрі зайнятості 21 грудня.
Учасники заходу мали нагоду презентувати пропозиції своїх організацій. Зокрема Лінгвістично-освітній центр представив курси підвищення кваліфікації за програмами «Англійська мова в туристичній індустрії та готельно-ресторанному бізнесі», «Англійська мова для бізнесу», «Англійська мова для ІТ-спеціалістів», «Інформаційні технології в бізнесі (Комп’ютерна графіка та Web-дизайн)».
Відвідувачі ознайомились із пропозиціями закладів вищої освіти та вакансіями роботодавців. Варто зазначити, що учасники виявили значний інтерес до пропозицій ЛОЦ.
Додамо, що зараз триває співпраця Інституту адміністрування і післядипломної освіти Університету з Львівським обласним центром зайнятості у рамках курсу «Англійська мова для ІТ-спеціалістів».
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2018/12/31/gallery/48384769_571304366626802_8397570282486759424_n.jpg?itok=pNGUsmq8×tamp=1546251555)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2018/12/31/gallery/48395842_299995600628533_1715979107088465920_n.jpg?itok=4iwQt690×tamp=1546251555)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2018/12/31/gallery/48397034_344642809699756_5819908594224594944_n.jpg?itok=QNQ1DMWt×tamp=1546251555)