Всеукраїнська олімпіада з бухгалтерського обліку серед студентів коледжів і технікумів

Кафедра обліку та аналізу Інституту економіки та менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь в Олімпіаді з бухгалтерського обліку серед студентів коледжів і технікумів – випускників ОКР «молодший спеціаліст», яка відбудеться 5–6 квітня 2019 року на базі кафедри обліку та аналізу Львівської політехніки.

Участь в Олімпіаді можуть брати студенти коледжів і технікумів, які навчаються за спеціальностями економічного та управлінського спрямування. Кількість учасників від одного закладу освіти необмежена.

Олімпіада буде проведена у формі тестування та розв’язання практичних завдань із теорії бухгалтерського обліку, фінансового обліку, оподаткування.

Для участі в Олімпіаді студенти коледжів і технікумів повинні до 25 березня 2019 року зареєструватися за допомогою електронної форми.