![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/events/2019/02/27/illustrations/prez_cours_sserv-2019t.png?itok=ZEnzp6EB×tamp=1551270228)
6 березня 2019 року в аудиторії 217 І навчального корпусу Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться презентація безкоштовного курсу Web UI Development від SoftServe IT Academy.
У програмі – презентація IT Academy, корисні поради від рекрутерів, тренди WebUI розробки від ментора Академії, а також розіграш призів. Початок о 14:15.
Більше 80% випускників курсів IT Academy стають працівниками SoftServe. Тож не проґавте свій шанс отримати роботу в одній із найбільших компаній – розробників програмного забезпечення у Центральній і Східній Європі!
Докладніше: