Ювілейна ХХV українська конференція з органічної та біоорганічної хімії, присвячена 80-річчю ІОХ НАН України

Запрошуємо до участі у роботі ювілейної ХХV української конференції з органічної та біоорганічної хімії, присвячена 80-річчю ІОХ НАН України.

Місце та дата проведення: 16 – 20 вересня 2019 р. у м. Луцьк на базі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Тези доповідей українською або англійською мовами (усні та стендові) обсягом не більше 1 друкованої сторінки необхідно до 1 червня 2019 р. надіслати електронною поштою після реєстрації на сайті конференції.

Реєстраційний внесок для одного учасника конференції – 600 грн (участь у роботі конференції, отримання інформаційних та робочих матеріалів, кава-брейк, фуршет, екскурсії).
Реєстраційний внесок для аспірантів, здобувачів та студентів300 грн.
Реєстраційний внесок (заочна участь) – 150 грн (за публікацію тез).

Контактна інформація:

Адреса оргкомітету: Східноєвропейський національний університет ім. Л. Українки, вул. Потапова, 9, м. Луцьк, кафедра органічної хімії та фармації

E-mail: ukr.org.conference@gmail.com

Номер(и) телефону: