Дев’ята Всеукраїнська інтернет-конференція «Законодавча влада в Україні та інших державах світу: історія і сучасність»

Кафедра історії держави і права Інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка» запрошує до участі у Дев’ятій Всеукраїнській науково-теоретичній інтернет-конференції «Законодавча влада в Україні та інших державах світу: історія і сучасність (аспекти права)», яка відбудеться 31 травня 2019 року.

Роботу конференції буде організовано за двома секціями.

1. Законодавча влада: політико-правові питання історії та сучасності:
    • законодавча влада: загальнотеоретичні та методологічні засади розуміння;
    • правова природа органів законодавчої влади;
    • історико-правові дослідження з питань законодавчої влади;
    • організація органів законодавчої влади: досвід всесвітньої та вітчизняної історії;
    • ґендерні питання в законодавчій практиці держав світу;
    • суспільно-політичні впливи на процеси організації законодавчої влади.
  2. Асоційовані питання.

До участі в роботі конференції запрошують науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів, аспірантів, здобувачів наукових ступенів, студентів старших курсів та юристів-практиків.

Матеріали слід надіслати до 30 травня 2019 року на електронну адресу i.terlyuk2406@gmail.com з позначкою «На конференцію».

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції

Приєднані файлиРозмір
Інформаційне повідомлення конференції632.1 KB