Науково-практична конференція «Актуальні проблеми та механізми забезпечення підготовки фахівців»

Львівський техніко-економічний коледж Національного університету «Львівська політехніка» запрошує науковців, викладачів, а також практичних працівників до участі в Науково-практичній конференції «Актуальні проблеми та механізми забезпечення підготовки фахівців відповідно до потреб ринку праці», яка відбудеться 23 травня 2019 року в місті Львові.

Метою конференції є обговорення сучасних вимог ринку праці та механізмів забезпечення підготовки компетентнісно орієнтованого фахівця.

У рамках конференції заплановано роботу таких секцій.

• Інноваційні педагогічні технології навчання.
  • Інформаційно-комунікаційні технології навчання.
  • Математичні методи та моделі.
  • Облік і оподаткування.
  • Фінанси, банківська справа та страхування.
  • Економіка та управління підприємствами.
  • Право.
  • Теплоенергетика.
  • Будівництво та цивільна інженерія.

Для участі у конференції необхідно не пізніше 20 травня 2019 року надіслати тези доповіді на адресу Оргкомітету hasiiinna@ukr.net (адміністратор – Гасій Інна Богданівна).

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції