Крок до співпраці з туркменськими вишами: тимчасово повірений у справах Туркменістану в Україні відвідав Політехніку

6 червня 2019, 15:58
Ірина Мартин, тижневик «Аудиторія»

Тимчасово повірений у справах Туркменістану в Україні Какаджан Сапаралієв відвідав Львівську політехніку.

Метою візиту стало обговорення напрямів налагодження освітніх та наукових зв’язків. Поважний гість зустрівся з проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Олегом Матвійківим, а також з очільницею Центру міжнародної освіти Наталією Гоц, керівником відділу роботи з іноземними студентами Сергієм Купчаком.

Під час переговорів ішлося про те, як організувати у Львівській політехніці навчання студентів з Туркменістану. Вдалося обговорити питання організування спільних конференцій та участі в них науковців Львівської політехніки і різних університетів Туркменістану. Пан Сапаралієв охоче зустрівся зі студентами-туркменами, які навчаються у львівських закладах вищої освіти, поговорив із ними про їхнє навчання, поцікавився проблемами, що виникають.

На завершення візиту для гостя провели екскурсію актовою залою головного корпусу Політехніки.