Другий день ХІ Міжнародної конференції «Проблеми дослідження, збереження та реставрації історичних фортифікацій»

10 червня 2019, 10:02
Кафедра АТР Львівської політехніки

Другий день ХІ Міжнародної наукової конференції «Проблеми дослідження, збереження та реставрації історичних фортифікацій» продовжився на базі Конференц-центру Вищої державної професійної школи в Холмі, розташованої в Депультічах Королівських.

Привітні господарі створили ту неповторну атмосферу, яку кожен з учасників конференції запам’ятає назавжди. Варто підкреслити, що чудову атмосферу підтримали цікаві доповіді, професійне спілкування і прекрасні умови для роботи.

Підбиваючи підсумки роботи конференції, доктор архітектури, професор Микола Бевз відзначив її високий рівень і окреслив завдання, які необхідно буде розв’язати до майбутньої конференції. Прийнято рішення, що Межибіж передає естафету проведення чергової конференції Київській фортеці.