12 червня 2019, 12:22
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2019/06/12/illustrations/oaconflubl-2019-1t.jpg?itok=DGElF7oV×tamp=1560422378)
3–5 червня 2019 року студенти третього курсу Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки (спеціальність «Облік і оподаткування») взяли участь у VII Міжнародній науковій конференції студентів та докторантів «Сучасні проблеми бухгалтерського обліку та фінансів» в Університеті Марії Кюрі-Склодовської (м. Люблін, Польща).
Приємне враження на студентів справив інтеграційно-навчальний виїзд «Kreator» (5–7 червня 2019 року), метою проведення якого є допомога студентам в адаптації до навчально-наукового процесу, ознайомлення зі студентськими організаціями.
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/06/12/gallery/oa_conf_lubl-2019-1.jpg?itok=MenI0HPr×tamp=1560422378)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/06/12/gallery/oa_conf_lubl-2019-2.jpg?itok=EgzKDPak×tamp=1560422378)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/06/12/gallery/oa_conf_lubl-2019-3.jpg?itok=n2rIToVr×tamp=1560422378)