4 липня 2019, 17:01
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2019/07/02/illustrations/lmrzno200-2019tt.jpg?itok=XbFQFb5H×tamp=1562066222)
У Львові випускникам, які склали зовнішнє незалежне оцінювання на 200 балів, вручили грошові премії. 30 абітурієнтів, що мають найвищий бал із одного предмета, отримали від міста сертифікат на 5 тисяч гривень. А Максим Процик, у якого по 200 балів із фізики та математики, – 10 тисяч гривень.
Загалом серед абітурієнтів найбільше охочих отримувати вищу освіту в Українському католицькому університеті та в Національному університеті «Львівська політехніка». П’ятеро планують вступати до Львівського національного університету імені Івана Франка, троє хочуть бути лікарями, а ще троє їдуть на навчання за кордон.
Докладніше: