![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2019/07/03/illustrations/audipptdypl-2019-1t.jpg?itok=0EWhxvIb×tamp=1562160333)
125 цьогорічних випускників Інституту підприємництва та перспективних технологій отримали дипломи бакалавра за трьома напрямами підготовки: фінанси і кредит, маркетинг, комп’ютерні науки. Шестеро осіб завершили навчання з відзнакою.
Цього спекотного дня коло інститутського корпусу, що на Горбачевського, зібралися випускники, їхні батьки, викладачі, керівництво. Пролунало чимало побажань, напутніх слів, упевненості в тому, що ті, які тепер завершують навчання, творитимуть історію свого життя. Щоб здобути багато вершин, треба наполегливо працювати. На шляху будуть перешкоди й успіхи, здобутки і невдачі, але наполеглива праця принесе результат. Студентів привітав отець Роман та помолився зі студентами насамперед за їхню людяність і добрі серця, відтак – за успішну кар’єру, вдалу роботу.
До студентів звернувся проректор Львівської політехніки Роман Корж, який також вручив дипломи з відзнакою, директор інституту Йосип Хром’як, який назвав випускників уже своїми колегами, завідувач кафедри фінансів, обліку та аналізу Павло Гориславець, а також випускниця спеціальності «комп’ютерні науки» Андріана Рибак.
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/07/03/gallery/img_0879.jpg?itok=Gw9X4wmP×tamp=1562593699)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/07/03/gallery/img_0885.jpg?itok=AeZbbew3×tamp=1562593699)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/07/03/gallery/img_0891.jpg?itok=iOGBy5KG×tamp=1562593699)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/07/03/gallery/img_0904.jpg?itok=rMnq2XWk×tamp=1562593699)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/07/03/gallery/img_0912.jpg?itok=LUbcZdvX×tamp=1562593699)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/07/03/gallery/img_0936.jpg?itok=QoQyDk-0×tamp=1562593699)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/07/03/gallery/img_0959.jpg?itok=FiAvPBxt×tamp=1562593699)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/07/03/gallery/img_0979.jpg?itok=pLTk5DYM×tamp=1562593699)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/07/03/gallery/img_0987.jpg?itok=sR1dUsFL×tamp=1562593699)