9 липня 2019, 15:31
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2019/07/08/illustrations/tsusintpz-2019t.jpg?itok=4UUe6qvs×tamp=1562590387)
У Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» відбулася продуктивна зустріч з Азаматом Кардановим, директором бізнес-розвитку в Україні, Грузії та країнах СНД компанії Dassault Systèmes, та Катериною Погребною, SolidWorks TeamLead, SoftiCo.
За підсумками зустрічі вдалося домовитись про співпрацю за такими напрямами.
- Безкоштовне отримання для всіх резидентів та учасників преакселераційних, акселераційних програм Tech StartUp School ліцензійних пакетів SolidWorks.
- Проведення спільно семінарів, тренінгів, майстер-класів та воркшопів щодо розвитку стартапів із допомогою SolidWorks, 3DExperience та CATIA.
- Спільна організація виставок та конференцій.
Усе це заплановано здійснити вже цього року.
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/07/08/gallery/tsus_int_pz-2019.jpg?itok=oRtxTgGP×tamp=1562590387)
Докладніше: