10 липня 2019, 10:50
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2019/07/10/illustrations/afmconfchorn-2019t.jpg?itok=nzHPURf1×tamp=1562774318)
Викладачі кафедри адміністративного та фінансового менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» Олена Білик, Вероніка Карковська та Марія Хім взяли активну участь у роботі XVIII Міжнародного наукового семінару «Сучасні проблеми інформатики в державному управлінні, економіці, освіті та подоланні наслідків Чорнобильської катастрофи», в межах якого представили власні напрацювання відповідно до теми заходу.
В ході семінару науковці дискутували щодо наявних економічних, освітніх, управлінських проблем на різних рівнях та обґрунтовували можливі шляхи їхнього подолання.
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/07/10/gallery/afm_conf_chorn-2019.jpg?itok=5eDkbU24×tamp=1562774318)