![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2019/08/12/illustrations/20190812112830.jpg?itok=TIRDsbji×tamp=1565605524)
Проект кафедри маркетингу і логістики Інституту економіки та менеджменту Logistics and Supply Chain Management: Dissemination of the European Experience, («Логістика та управління ланцюгами поставок: поширення європейського досвіду») є серед 285 проектів-переможців конкурсу 2019 року програми Європейського Союзу Erasmus+ напряму Jean Monnet.
Реалізовуватиме проект впродовж трьох років проектна команда у складі завідувача кафедри маркетингу і логістики професора Євгена Крикавського, доцентів Наталії Гайванович, Наталії Чорнописької, Олени Похильченко, Оксани Довгунь і Софії Леонової.
Проект має на меті поширення актуальних знань про європейський досвід втілення найкращих логістичних практик, забезпечення цільової аудиторії фаховими знаннями з питань Європейської практики управління ланцюгами поставок, пропагування європейського підходу до забезпечення інтеграції науки, бізнесу і влади.
Реалізація проекту повинна сприяти формуванню:
– розуміння суті і ролі створення ефективної логістичної інфраструктури як важливого чинника зростання ВВП країни та інтеграції у європейський та світовий економічний простір;
– адекватного логістичного мислення, логістичної свідомості та логістичної поведінки у середовищі вітчизняного бізнесу, державному управлінні та в академічній спільноті, а також в широких колах громадськості.
До участі у проекті запрошуємо усіх, хто зацікавлений у створенні ефективної логістичної інфраструктури та втіленні найкращих європейських практик в логістиці та управлінні ланцюгами поставок.
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/08/12/gallery/20190812_1128301.jpg?itok=U33kWqSE×tamp=1565605524)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/08/12/gallery/ecf37b9ee2f9f30add4846f9d8b9615d_xl1.jpg?itok=Adbp9sut×tamp=1565607662)