Студентка ІНЕМ пройшла стажування у французькому комплексі Hotels Valrugues Prestige de Provence

23 жовтня 2019, 11:39
Кафедра ЗМД Львівської політехніки

Студентка кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності Національного університету «Львівська політехніка» Ярина Мирка, отримавши запрошення французької сторони, пройшла стажування у готельно-ресторанному комплексі Hotels Prestige de Provence, що розташований у м. Saint Rémy de Provence.

Вдосконалюючи свої навики в кулінарній справі, представниця Університету мала змогу працювати під керівництвом шефа з відзнакою Gault & Millau – найвпливовішого французького гіда, що оцінює рейтинги ресторанів, вин та бутіків.

Стажування передбачало участь в майстер-класах, поглиблене вивчення тонкощів французької гастрономії та виготовлення кондитерських виробів, аналізування запитів споживачів, розрахунок собівартості та ще чимало іншого.