Львівська політехніка – на чільних позиціях серед українських вишів у галузевих рейтингах від Times Higher Education

22 жовтня 2019, 11:30
За матеріалами сайту World University Rankings

Британське видавництво Times Higher Education (ТНЕ) опублікувало предметний рейтинг світових університетів Times Higher Education University Rankings 2020 з кількох галузей знань. Національний університет «Львівська політехніка», який став найкращим в Україні у загальному рейтингу World University Rankings 2020, потрапив також у два галузеві рейтинги, у яких здобув перше місце серед українських вишів.

Зокрема, у галузі комп’ютерних наук Львівська політехніка посідає місця 251–300 у світі, у сфері інженерії та технологій – місця 601–800.

World University Rankings 2020 by subject: Computer Science

• Національний університет «Львівська політехніка» (місця 251–300);
  • Київський національний університет імені Тараса Шевченка (601+);

World University Rankings 2020 by subject: Engineering and Technology

• Національний університет «Львівська політехніка» (601–800);
  • Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» (801+);
  • Сумський державний університет (801+);
  • Київський національний університет імені Тараса Шевченка (801+);
  • Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна (801+);

Як наголошує керівник Науково-дослідної частини Львівської політехніки Лілія Жук, Тimes Higher Education University Rankings – це рейтинг, який дає змогу оцінювати заклади вищої освіти за всіма основними параметрами: навчанням, дослідженнями, передаванням знань та міжнародними перспективами. Для цього використовують 13 ретельно відкаліброваних показників ефективності, що відображають п’ять основних напрямків діяльності: освіту, науково-дослідну роботу, цитованість, інтернаціоналізацію та залучення коштів від промисловості. Це повинно забезпечити найповніше та збалансоване порівняння університетів, якому довіряють студенти, науковці, керівники навчальних закладів, економічні менеджери та урядовці.