Студентська конференція «Мовна політика та мовна ситуація в Україні» у коледжі «Інфокомунікації»

Викладачів, студентів коледжів та учнів шкіл запрошують взяти участь у роботі Студентської мовної конференції «Мовна політика та мовна ситуація в Україні», яка відбудеться 8 листопада 2019 року у Львівському коледжі «Інфокомунікації» Національного університету «Львівська політехніка».

Мета заходу: зібрати зацікавлену, не байдужу до стану сучасної української мови студентську молодь, обговорити актуальні питання сучасної мовної ситуації в Україні, окреслити шляхи розв’язання окремих мовних проблем, подискутувати на ті теми мовної ситуації в Україні, які не мають однозначного розв’язання.

Тематика конференції

1. Сучасні питання мовної політики та мовної культури в Україні.
  2. Мова як чинник національної самоідентифікації.
  3. Мова і держава.
  4. Мова і молодь.
  5. Аспекти професійної комунікації в Україні і світі.
  6. Мовні чинники в сучасному освітньому процесі.

Для участі у конференції необхідно оформити заявку на участь та надіслати її на електронну адресу оргкомітету confer.lkik19@gmail.com до 30 жовтня 2019 року.