![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/events/2019/10/30/illustrations/google_t.jpg?itok=Vg6knN7J×tamp=1572522240)
Як уже стало доброю традицією, студенти нашого університету матимуть можливість поспілкуватися з Остапом Столярчуком, представником корпорації Google (Цюріх, Швейцарія), який розкаже про можливості стажування в цій компанії і про задачі, якими вони займається.
Час та місце проведення – 7 листопада 2019 року, аудиторія 124 головного корпусу Львівської політехніки, початок о 16 годині.
Прохання зареєструватися і відправити своє CV англійською мовою.
Приходьте, буде цікаво!