![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2019/11/13/illustrations/lptopyak2.jpg?itok=fNS6GGnp×tamp=1573654989)
Захід відбувся на другому поверсі IV навчального корпусу. Його організував Відділ працевлаштування та зв’язків із виробництвом спільно з Обласним центром зайнятості.
Впродовж дня кожен зацікавлений у пошуку праці студент міг сюди прийти, познайомитися з потенційними роботодавцями, заповнити анкету, залишити своє резюме. Цього разу співпрацю з університетом пропонували Nestle, Ензим, Карпатнафтохім, Львівгаз, EY, холдинг «Окко», Dialog Semiconductor, Львівобленерго, ZoomSupport, KPMG та інші.
На відкритті ярмарку побував заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко, перша заступниця керівника Обласного центру зайнятості Оксана Іванчук (яка, до речі, побажала студентам ніколи не бути їхніми клієнтами), проректор Політехніки Роман Корж.
Перший пошук роботи в студентські роки важливий, адже завдяки частковій зайнятості студент набуває не так професійних навичок, як ділових, лідерських, здатності сприймати новації, ухвалювати самостійні рішення.
– Такі заходи дають можливість комунікувати студентам і роботодавцям: в університетських стінах провести перемовини, дізнатися про умови праці. Сьогодні це шанс для студентів різних спеціальностей, особливо економічних, комп’ютерних, інженерних (зокрема радіотехнічних), – каже очільниця Відділу працевлаштування та зв’язків із виробництвом Львівської політехніки Світлана Гладун.
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/11/13/gallery/img_7953.jpg?itok=MeCmPbbW×tamp=1573653766)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/11/13/gallery/img_7956.jpg?itok=2TKDzZ15×tamp=1573653766)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/11/13/gallery/img_7957.jpg?itok=UshGa3hn×tamp=1573653766)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/11/13/gallery/img_7961.jpg?itok=_U7sCIZE×tamp=1573653766)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/11/13/gallery/img_7963.jpg?itok=S08nNEdQ×tamp=1573653766)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/11/13/gallery/img_7970.jpg?itok=V_nH_x5z×tamp=1573653766)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/11/13/gallery/img_7975.jpg?itok=gFw2cQ3U×tamp=1573653766)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/11/13/gallery/img_7980.jpg?itok=5gaWJseV×tamp=1573653766)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/11/13/gallery/img_7990.jpg?itok=9zgw1-hD×tamp=1573653766)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/11/13/gallery/img_7996.jpg?itok=xJmzaWaI×tamp=1573653766)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/11/13/gallery/img_7998.jpg?itok=YpRRuugH×tamp=1573653766)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/11/13/gallery/img_8004.jpg?itok=Ry8-QOAU×tamp=1573653766)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/11/13/gallery/img_8009.jpg?itok=90civZcV×tamp=1573653766)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/11/13/gallery/img_8017.jpg?itok=h8zyIULZ×tamp=1573653766)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/11/13/gallery/img_8021.jpg?itok=EAXFaRqv×tamp=1573653766)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/11/13/gallery/img_8026.jpg?itok=pa_Cq9W3×tamp=1573653766)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/11/13/gallery/img_8029.jpg?itok=VHY2fIkO×tamp=1573653766)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/11/13/gallery/img_8033.jpg?itok=8IbMY9K7×tamp=1573653766)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/11/13/gallery/img_8038_1.jpg?itok=vJ-v0NoF×tamp=1573727259)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/11/13/gallery/img_8044_1.jpg?itok=3bkk4jbz×tamp=1573727259)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/11/13/gallery/img_8047.jpg?itok=zjSRwr0t×tamp=1573653766)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/11/13/gallery/img_8065.jpg?itok=xNhiLRl2×tamp=1573653766)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/11/13/gallery/img-4a63ab088f11ee85e0fc5674efbb9f9a-v.jpg?itok=Pua2_L2n×tamp=1573727072)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/11/13/gallery/img-5fbdd3dcef3bbfc30004166dcd08623d-v.jpg?itok=9UlmgStq×tamp=1573727072)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/11/13/gallery/img-23b3edb672b0a57d36285787f1c66001-v.jpg?itok=P5fLOZ5E×tamp=1573727072)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/11/13/gallery/img-456bf507b5fa2d92f239c47309a16d1e-v.jpg?itok=FmvflaZS×tamp=1573727072)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/11/13/gallery/img-e32e5e9dfcd9a348bbed656676d61d7d-v.jpg?itok=jZ58vxQc×tamp=1573727072)