![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2019/12/11/illustrations/istrsemlis-2019-3t.jpg?itok=CeY5q-fe×tamp=1576062203)
«Я не ставлю живої ялинки – я екологічно свідомий!» – як часто сьогодні можна почути таке з уст активної молоді, та чи це справді так? Чи так уже погано з погляду екології ставити живу ялинку на новорічно-різдвяні свята?
На ці та багато інших питань намагались відповісти в Інституті сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Національного університету «Львівська політехніка» на семінарі «Раціональне поводження з деревними ресурсами лісу». У заході, організованому викладачами кафедри екологічної безпеки та природоохоронної діяльності ІСТР, взяли участь студенти Інституту, бійці російсько-української війни, активні та екологічно свідомі члени громадського руху «Суспільство майбутнього», громадські екологічні інспектори.
З доповіддю виступила також директорка Регіонального ландшафтного парку «Знесіння» Уляна Тарас, яка розповіла аудиторії про алгоритм здійснення перевірок ялинок у місцях реалізації та систему штрафів.
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/12/11/gallery/istr_sem_lis-2019-1.jpg?itok=iA35Xox6×tamp=1576062203)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/12/11/gallery/istr_sem_lis-2019-2.jpg?itok=bRlNQXEW×tamp=1576062203)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/12/11/gallery/istr_sem_lis-2019-3.jpg?itok=fS3S8u7I×tamp=1576062203)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2019/12/11/gallery/istr_sem_lis-2019-4.jpg?itok=-fbhRw_n×tamp=1576062203)