2 січня 2020, 14:06
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2020/01/02/illustrations/lmrpodradom-2019t.jpg?itok=9yeJ5o52×tamp=1577966775)
Відповідно до Розпорядження голови Львівської міської ради № 731 від 28.12.2019 за невтомну благородну працю, милосердя і людяність та реалізацію доброчинного художнього проєкту «Арт-терапія», який сприяє позитивному настрою найменших пацієнтів Комунального некомерційного підприємства «Міська дитяча клінічна лікарня м. Львова», Подякою відзначено Віолетту Радомську – старшого викладача кафедри дизайну та основ архітектури Національного університету «Львівська політехніка», керівника і куратора доброчинного художнього проєкту «Арт-терапія».
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2020/01/02/gallery/lmr_pod_radom-2019.jpg?itok=8Hkn1t7X×tamp=1577966775)
Докладніше: