23–24 квітня 2020 року на базі кафедра інформаційних систем та мереж Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Львівської політехніки відбудеться IV Міжнародна конференція «Комп’ютерна лінгвістика та інтелектуальні системи» (CoLInS 2020).

Метою конференції CoLInS є обговорення результатів останніх досліджень у галузі обробки природної мови і розвитку інтелектуальних систем, обмін ідеями, обговорення тенденцій розвитку інтелектуальних комп’ютерних систем, встановлення плідних контактів та сприяння талановитій молоді в науковій діяльності.

У непарні роки конференція CoLInS відбувається на базі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», а в парні – на базі Національного університету «Львівська політехніка».

Крайній термін подання матеріалів – 14 лютого 2020 року.