30 січня 2020, 15:32
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2020/01/30/illustrations/mmpkharkerazm-2020-2t.jpg?itok=2_b6Yumb×tamp=1580469594)
Викладачі кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва та кафедри фінансів Національного університету «Львівська політехніка» взяли участь у зустрічі за проєктом Erasmus+ EDUQAS «Імплементація системи забезпечення якості освіти через співробітництво університету-бізнесу-уряду в ЗВО», що відбулася в Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця.
Львівські політехніки навчалися та обмінювалися досвідом задля підвищення якості освіти в Університеті.
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2020/01/30/gallery/mmp_khark_erazm-2020-1.jpg?itok=tAP8Y09m×tamp=1580469594)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2020/01/30/gallery/mmp_khark_erazm-2020-2.jpg?itok=aCG68fuy×tamp=1580469594)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2020/01/30/gallery/mmp_khark_erazm-2020-3.jpg?itok=6eAM_x7s×tamp=1580469594)