![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2020/04/06/illustrations/zmd-zoom-2020-1.jpg?itok=UYu62Q-9×tamp=1586163630)
Незважаючи на продовження карантину, колектив кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності Національного університету «Львівська політехніка» плідно працює, зокрема активно проводить заняття з використанням онлайн-платформи Zoom.
Так, нещодавно відбулося чергове засідання Euro Speaking Club у рамках реалізації кафедрою ЗМД Модуля імені Жана Моне «Підвищення конкурентоспроможності ЄС: циркулярна економіка» (CirclE). Студенти розглянули історичні моменти створення Європейського союзу, глибше зрозуміли структуру та навколишнє середовище ЄС, у контексті Цілей сталого розвитку проаналізували конкурентні переваги, що створює циркулярна економіка у розвинутих європейських державах.
Дискусію спричинила тема нових глобальних викликів, зокрема загрози економічної кризи, що чекає Європу та весь світ внаслідок пандемії коронавірусу.
Натомість на лекціях з циркулярної економіки студенти продовжують вивчати досвід ЄС, порівнюючи наявні циркулярні бізнес-моделі та інвестиційні можливості в умовах інтеграційних процесів.
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2020/04/06/gallery/zmd-zoom-2020-2.jpg?itok=POINQFmn×tamp=1586163630)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2020/04/06/gallery/zmd-zoom-2020-3.jpg?itok=AKmQbYBV×tamp=1586163630)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2020/04/06/gallery/zmd-zoom-2020-4.jpg?itok=GYYR-h5t×tamp=1586163630)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2020/04/06/gallery/zmd-zoom-2020-5.jpg?itok=O5PKY_nn×tamp=1586163630)