10 квітня 2020, 10:52
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2020/04/10/illustrations/tsus-norv-2020-2t.png?itok=eSjOS2MY×tamp=1586673017)
Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка», Інститут гуманітарних та соціальних наук і громадське об’єднання «Нове суспільство України» розпочали навчання у рамках проєкту «Перепідготовка та соціальна адаптація військовослужбовців, ветеранів та членів їхніх сімей в Україні. Інтеграція моделі проєкту «Норвегія – Україна» в державну систему».
Тема першого заняття – «Що таке ідея? Пошук ідеї!».
Проєкт реалізується за підтримки Міжнародного фонду соціальної адаптації.
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2020/04/10/gallery/tsus-norv-2020-1.png?itok=_mxwaJV6×tamp=1586673017)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2020/04/10/gallery/tsus-norv-2020-2.png?itok=4YJwcKe0×tamp=1586673017)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2020/04/10/gallery/tsus-norv-2020-3.png?itok=MKp6QDhe×tamp=1586673017)
Докладніше: