14 квітня 2020, 14:34
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2020/04/10/illustrations/tneut.jpg?itok=wQrmSfVx×tamp=1586519656)
У Тернопільському національному економічному університеті відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління персоналом і економіка праці».
За рішенням галузевої конкурсної комісії студентка кафедри менеджменту персоналу та адміністрування Національного університету «Львівська політехніка» Юлія Вовк нагороджена дипломом І ступеня. Науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри МПА Тетяна Склярук.
Студентка Ольга Задорожна (науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри МПА Роксолана Винничук) нагороджена грамотою.