21–23 травня 2020 року на базі кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Інституту гуманітарних та соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться IX Міжнародна наукова конференція «Інформація, комунікація, суспільство 2020» (ICS-2020).

Метою конференції ICS є обговорення результатів останніх досліджень у галузі соціальних комунікацій, інформаційної, бібліотечної, архівної та музейної діяльності в умовах розвитку інформаційного суспільства, документознавства, інформаційних та комунікаційних технології в мережі Інтернет, технологій інформаційного менеджменту та інтелектуального опрацювання даних, безпеки інформаційного простору держави, електронної демократії та електронного урядування.

Тематичні напрями

1. Документознавство та інформаційна діяльність у системі сучасних наукових досліджень
  2. Інформаційні та комунікаційні технології в Internet та World Wide Web
  3. Соціальні комунікації
  4. Технології інформаційного менеджменту та інтелектуального опрацювання даних
  5. Безпека інформаційного простору держави
  6. Електронна демократія та електронне урядування
  7. Лінгвістичні технології інформаційної діяльності
  8. Психологічна та педагогічна компоненти документно-інформаційної діяльності
  9. Бібліотечна, архівна та музейна діяльність в умовах розвитку інформаційного суспільства

В рамках конференції заплановано проведення воркшопу Control, Optimisation and Analytical Processing of Social Networks (COAPSN-2020), кращі матеріали якого будуть подані на індексацію у наукометричній базі Scopus.

Крайній термін подання заявок і матеріалів – 13 травня 2020 року.