25 червня 2020, 11:36
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2020/06/25/illustrations/tech-dron-2020-1t.jpg?itok=Qk5S8yD7×tamp=1593114937)
24 червня 2020 року учасники проєкту «Норвегія – Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему» (NUPASS) мали практичні заняття у Школі дронів Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка».
Військові отримали навички та корисну інформацію із застосування квадрокоптерів у стартапах і бізнесі, дізналися про сучасні можливості використання дронів не тільки у соціальній, а й у військовій сфері.
Навчання польотам проходило з дотриманням умов карантину і соціальної дистанції.
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2020/06/25/gallery/tech-dron-2020-1.jpg?itok=fVgXcx3L×tamp=1593114937)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2020/06/25/gallery/tech-dron-2020-2.jpg?itok=BZjkwcAr×tamp=1593114937)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2020/06/25/gallery/tech-dron-2020-3.jpg?itok=EMC9hsKi×tamp=1593114937)
Докладніше: