![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2020/06/25/illustrations/ciot-curs-t.jpg?itok=jstTgVQj×tamp=1593095122)
Викладачі вишів України завершили навчання у Центрі інноваційних освітніх технологій Національного університету «Львівська політехніка» за комплексною 150-годинною програмою підвищення кваліфікації впродовж півроку. Прекрасні враження викладачів 3 груп поєднались із теплими відгуками слухачів.
Цього разу наполегливо та творчо вчились науково-педагогічні працівники із закладів вищої освіти міст Львова, Чернігова, Одеси, Ужгорода, Луцька та Володимира-Волинського, а також із Київської та Одеської областей. Плідна співпраця дала якісний результат, набуто й розвинуто навички та вміння, про що свідчить статистика і самоаналіз результатів навчання.
Організатори чекають нових слухачів: запис відкрито, старт навчання – у жовтні 2020 року.