30 жовтня 2020, 10:34
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2020/10/30/illustrations/atr-zven-2020t.jpg?itok=rgQvtfhO×tamp=1604046893)
29 жовтня 2020 року відбулася презентація проєкту «Княжий Звенигород: від реального до віртуального», який цьогоріч реалізував Історико-культурний парк «Древній Звенигород» за підтримки Українського культурного фонду й за участю науковців Національного університету «Львівська політехніка».
У презентації взяв участь, зокрема, Василь Петрик, науковий консультант проєкту, доцент кафедри архітектури та реставрації Львівської політехніки.