4 листопада 2020, 11:11
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2020/11/03/illustrations/csk-mol-2020t.jpg?itok=GzZtyBvx×tamp=1604409638)
Традиційно щомісяця студенти волонтерського простору DoBro та Студентського театру «САД» зустрічаються на спільній молитві, яка відбувається в різних форматах. 2 листопада 2020 року під проводом отця Мар’яна Мисяковського у Студентському храмі блаженного священномученика Олексія Зарицького, розташованого на території студмістечка Національного університету «Львівська політехніка», відбулася спільна молитва на вервиці.
Після цього багато і гучно співали пісні під гітару та гостилися у дзвіниці в найкращих традиціях капеланства.