4 листопада 2020, 14:07
Центр комунікацій Львівської політехніки

Стартувала друга група програми Energy of Innovation: Executive MBA Академії ДТЕК та Національного університету «Львівська Політехніка». Із початком навчання учасників програми привітали ―  ректорка Академії ДТЕК Валерія Заболотна, проректор з наукової роботи Львівської політехніки Іван Демидов і директор Наукового парку Львівської політехніки Назарій Подольчак.

Учасниками програми є керівники компанії ДТЕК. Політехніку представляє Науковий парк та кафедра адміністративного та фінансового менеджменту Інституту адміністрування і післядипломної освіти.

Передбачено, що під час модулів працівники повинні запропонувати інноваційний проєкт.

У межах модулів викладачі мотивуватимуть учасників програми активно навчатися кращих світових практик та розвивати власні інновації на конкретних успішних прикладах світових компаній.