НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ «ПРОЕКТУВАННЯ ІНДИВІДУАЛЬНОЇ ТРАЄКТОРІЇ ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГА В КОНТЕКСТІ КОНЦЕПЦІЇ "ОСВІТА ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ"

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю «Проектування індивідуальної траєкторії професійного розвитку педагога в контексті концепції «освіта впродовж життя». Захід відбудеться 10 грудня 2020 року в онлайн-форматі. Початок роботи конференції о 10.30 год., посилання на трансляцію  https://youtu.be/SljvIBuLfaY.

Мета конференції: об’єднати зусилля науковців, практиків, державних і громадських діячів щодо вирішення актуальних проблем розробки та упровадження інноваційних технологій професійної підготовки та професійного розвитку освітян впродовж життя.

Змістовна програма конференції передбачає роботу за такими напрямами:

1) Професійний розвиток педагога в системі безперервної освіти: міжнародний досвід;

2) Професійний розвиток фахівців в умовах цифровізації освітнього простору;

3) Сучасні технології управління закладами освіти: механізми, реалії, перспективи;

4) Психолого-педагогічний супровід професійного розвитку особистості педагога: освіта, безпека, мир;

5) Розвиток професіоналізму вчителів суспільно-гуманітарних дисциплін у процесі формування загальнокультурної компетентності школярів в умовах НУШ;

6) Розвиток сучасної природничо-математичної (STEM) освіти: реалії, проблеми якості, інновації;

7) Екологічна освіта як базова складова професійної підготовки сучасного педагога.

Програмою конференції передбачено проведення міжрегіонального науково-практичного онлайн-семінару «Науково-методичний супровід професійного розвитку фахівців освіти дітей з особливими освітніми потребами», онлайн-семінару спільно з ТОВ "НОВІ ЗНАННЯ" «Цифрофізація освіти: кроки запровадження».

До участі запрошуються науковці, докторанти, аспіранти, методисти, керівники та педагогічні працівники закладів освіти, фахівці в галузі освіти дорослих.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

Для участі у конференції необхідно до 04 грудня 2020 року надіслати на електронну пошту maleev@ippo.dn.ua :

заявку (додаток 1);

тези доповідей (додаток 2);

– відскановану копію квитанції про сплату компенсації редакційних, коректорських, видавничих і поштових витрат в розмірі 220 грн.

Детальну інформацію щодо участі в конференції подано в Інформаційному листі.

Приєднані файлиРозмір
Інформаційний лист 177 KB