З нагоди Дня студента львівських політехніків нагородили подяками міського голови

18 листопада 2020, 10:50
За матеріалами сайту Львівської міської ради

17 листопада в Україні відзначали День студента. З цієї нагоди молодь Львова одягнула левів у мантії та разом заспівала студентський гімн. Зі свого боку міський голова вручив грамоти для найактивніших молодих державотворців.

– Напевно, це мрія кожного міського голови, щоб всі мешканці міста завжди були студентами, незалежно від віку. Поки ти вчишся – ти живеш, ти маєш драйв. До всіх студентів, які сьогодні навчаються в наших університетах, я маю дуже велику повагу, тому що ви нашому древньому місту Лева завжди даєте молоду, сильну, добру енергію. Бажаю вам успіхів і процвітання, – сказав Андрій Садовий, мер Львова.

У межах події молодь, яка внесла вагомий внесок у розвиток молодіжної політики, нагородили подяками міського голови. Грамоти одержали, зокрема:

• Данило Сороковий – президент Львівського молодіжного клубу, випускник Національного університету «Львівська політехніка»;
  • Дмитро Донченко – засновник громадської організації «Територія Ініціативної Молоді», випускник Львівської політехніки;
  • Сергій Мельников – голова правління Студентського братства Львівщини, випускник Університету;
  • Юлія Яремкович – заступниця голови правління Студентського братства Львівської політехніки;
  • Анастасія Вакарчук – громадська активістка, голова профкому студентів і аспірантів Національного університету «Львівська політехніка».

Також традиційно у цей день міських левів «посвятили у студенти», одягнувши їх у мантії, а всі учасники заходу разом виконали студентський гімн.