19 листопада 2020, 09:59
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2020/11/18/illustrations/zcol-stud-2020t.jpg?itok=1jT59Ljy×tamp=1605706742)
Кожен, хто був студентом, згадує ці роки з радісним трепетом та ностальгією. Це пора, коли найбільша проблема – це сесія, а найочікуваніше свято – День студента.
Цьогоріч у Золочівському коледжі Національного університету «Львівська політехніка» цей день був насичений подіями та веселощами. А саме:
- кращих студентів було нагороджено грамотами;
- студенти спеціальності «Інженерія програмного забезпечення», «Комп’ютерні науки» та «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» взяли участь у челенджі #сміх#продовжує#життя#: суть полягала у тому, що студенти веселили групи, а ті, зі свого боку, «віддячували» їм грошима;
- святкову атмосферу створювали і музичні перерви, під час яких звучали привітання та пісні.