Колектив відділу обслуговування Єдиної державної електронної бази з питань освіти

Малюга Наталія Валентинівна – начальник відділу

Сфери діяльності:  контроль за веденням обліку даних університету, верифікацією та  замовленням документів ЄДЕБО; аналіз інформації та надання консультацій по роботі з базою; захист даних, що містяться в ЄДЕБО.

Адреса: 28 -й н.к., кім. 410

E-mailnataliia.v.maliuha@lpnu.ua

Галамага Анна Михайлівна – спеціаліст І категорії

Сфери діяльності: контроль за веденням обліку даних університету, верифікацією та  замовленням документів ЄДЕБО; аналіз інформації та надання консультацій по роботі з базою; захист даних, що містяться в ЄДЕБО.

Адреса: 28 -й н.к., кім. 410

Денисенко Галина Федорівна – провідний інженер-програміст