Інститут економіки і менеджменту Львівської політехніки відзначив урочистостями своє 50-річчя

30 грудня 2015, 13:20
Прес-служба Національного університету «Львівська політехніка»

Днями навчально-науковий інститут економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» відсвяткував своє 50-річчя.

Урочисте засідання з цієї нагоди розпочав керівник інституту професор Олег Кузьмін. Він наголосив на основних здобутках колективу навчального підрозділу, згадав добрим словом усіх його попередніх очільників, які доклали багато зусиль і знань до формування та розвитку навчально-наукової бази інституту. Щороку тут путівку в життя отримують майже 1000 фахівців економічного профілю.

Ювілярів тепло привітав ректор Університету професор Юрій Бобало. Він, зокрема, згадав про своє перше знайомство з Олегом Кузьміним та колективом інженерно-економічного факультету Львівської політехніки.

Під час урочистості ректор вручив грамоти Львівської політехніки директорові інституту та завідувачам кафедр. Нагрудним знаком Університету нагороджені заступник директора інституту професор Ігор Алєксєєв та доцент Владислав Скибінський.