![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/illustrations/2016/4152/img0477.jpg?itok=3qua80ay×tamp=1484555705)
Для повноцінного відпочинку адміністрацією табору розробляється план цікавих культмасових та спортивних заходів.
У «Політехнік-3» добре поставлена робота сектора фізкультури та спорту. Для цього створені чудові умови: футбольні, баскетбольні та волейбольні майданчики, критий спортивний клуб, тенісні столи, спортивні та дитячі майданчики. Регулярно відбуваються змагання з футболу, тенісу, шахів, веселі старти, олімпіади. Кожен ранок починається з руханки та заняття з аквааеробіки. В арсеналі відпочиваючих різноманітний спортивний інвентар. У таборі «Політехнік-3» є катамарани. Вечорами проводяться дискотеки та конкурсні програми.