Всеукраїнський круглий стіл «Трансформація підготовки менеджерів освіти до реалізації концепції «Нова українська школа»

Захід відбудеться 11 квітня 2017 р.

Мета круглого столу: обговорення освітніх програм підготовки менеджерів освіти в умовах реалізації концепції нової української школи.

Тематичні напрями круглого столу (секції):

• зміст та структура Галузевого стандарту вищої освіти спеціальності 073 «Менеджмент» освітньої програми «Управління навчальним закладом»;
  • компетентності керівника загальноосвітнього навчального закладу;
  • підготовка керівників начальних закладів до управління закладами освіти в умовах автономії школи;
  • шляхи забезпечення конкурентоздатності загальноосвітнього навчального закладу;
  • формування нової системи підвищення кваліфікації керівників начальних закладів.

Реєстрація учасників «круглого столу» відбуватиметься 11 квітня 2017 року з 10.00 до 10.30 в аудиторії 231. Початок роботи «круглого столу» о 10.30.