Зустріч із бельгійським дипломатом українського походження та експертом Європейського Союзу Зеноном Ковалем

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» запрошує на зустріч із Зеноном Ковалем «Українці Бельгії для України і світу – очима бельгійського дипломата українського роду», яка відбудеться 23 лютого 2017 року.

Місце проведення заходу – Актова зала головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Ст. Бандери, 12). Початок о 14.00 годині.

• Образ України у Бельгії, країні громадянства Зенона Коваля.
  • Імідж України у Франції – країні професійного інтересу дипломата Зенона Коваля.
  • Мова Бельгії – співжиття без конфлікту.
  • Українці Бельгії: питання збереження української ідентичності.
  • Зенон Коваль – дипломат, громадянин Європи.

Про це та багато іншого ви дізнаєтеся на зустрічі із Зеноном Ковалем, бельгійським дипломатом українського походження та експертом Європейського Союзу.

На зустрічі Зенон Коваль відповість на питання студентів, викладачів, інтелігенції, журналістів та громадськості Львова.

Зустріч відбудеться за участю Почесного Консула Королівства Бельгії у Львові п. Ярослава Гарцули.

Вхід вільний.