«Національний університет «Львівська політехніка»: буклет про найстаріший технічний навчальний заклад в Україні

Ви тримаєте в руках незвичайне видання, що розповідає про сьогодення і майбутнє найстарішого академічного технічного навчального закладу в Україні та Східній Європі – Національного університету «Львівська політехніка».

Ознайомлення з виданням дозволить читачам суттєво доповнити і поглибити знання про сучасну Львівську політехніку. В усі часи університет завжди залишався вірним своєму девізу, викарбуваному на аттику головного корпусу університету: «Litteris et Artibus» – «Науками й Мистецтвом», невтомно готуючи науково-технічну еліту нації, залишаючись при тому невід’ємною складовою європейської та світової науки.

Ми шануємо наше минуле і будуємо майбутнє, зберігаючи свою унікальність, неповторність та багатогранність. А отже, в історичному аспекті самоусвідомлюємося як нація європейська, нація, котра нині невтомно торує свій доленосний шлях у цивілізований інтелектуальний та культурний світ. І альтернативи цьому немає, якщо хочемо побачити Україну серед найрозвиненіших світових і європейських держав.

І ще одна важлива обставина, що характеризує історичний образ 200-річної Львівської політехніки. В усі часи наш університет виділявся динамізмом розвитку та виразною демократичною сутністю. Цю орієнтацію на гуманістичні ідеали добра, справедливості, свободи, що відповідає найкращим університетським традиціям, ми й надалі будемо продовжувати і поглиблювати. У цьому – запорука невпинного розвитку і прогресу нашої альма-матер.

професор Юрій Бобало

Оновлено 6 years 9 міс тому