11 вересня 2017, 10:03
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2017/09/11/illustrations/mlconf-2017.jpg?itok=NGn01VWQ×tamp=1505113415)
Кафедра маркетингу і логістики Національного університету «Львівська політехніка» та кафедра маркетингу Університету Марії Кюрі-Склодовської в Любліні запрошують на ІІІ Міжнародну наукову конференцію «Маркетинг в процесі інтернаціоналізації ринку. Перспектива підприємства і споживача», яка відбуватиметься 11–12 вересня 2017 року в Національному університеті «Львівська політехніка».
Для учасників конференції є можливість публікації статті у міжнародному науковому виданні університету Марії Кюрі-Склодовської в Любліні «Annales UMCS» (Index Copernicus).