П’ятеро студентів отримали по 25000 гривень: переможцям конкурсу «Професіонали майбутнього» вручили сертифікати

15 вересня 2017, 11:43
Анастасія Мозгова, тижневик «Аудиторія»

7 вересня представники компанії Vodafone урочисто вручили стипендійні сертифікати цьогорічним переможцям конкурсу «Професіонали майбутнього», студентам тепер уже п’ятого курсу Інституту телекомунікацій, радіоелектроніки й електронної техніки.

Іван Берневек, Ярослав Федина, Андрій Дзюба, Семен Пущак і Назар Лаврик отримали традиційний приз – 125 тисяч гривень, які передбачені для витрат на навчання – курси програмування, спеціалізовані тренінги тощо. Варто зазначити, що представники Львівської політехніки вже четвертий рік поспіль отримують перше місце на цьому конкурсі.

Захід відвідали й узяли слово: Михайло Климаш – завідувач кафедри телекомунікацій і куратор команди переможців, Костянтин Воробйов – заступник генерального директора Vodafone Україна, Іван Бервнек – капітан команди, Дмитро Федасюк – проректор із науково-педагогічної роботи, який відповідає за співпрацю з ІТ-компаніями, зокрема з Vodafone Україна, та Іван Прудиус – директор ІТРЕ.

Під час зустрічі студенти першого й четвертого курсів мали змогу дізнатися від представників Vodafone про нові покоління технології мобільного зв’язку – 4G і 5G, та задати свої запитання.

Опісля відбулось урочисте підписання угод про передавання коштів і вручення сертифікатів.

Капітан команди Іван Бервнек ділиться пережитими враженнями:

– Наша команда доклала багато зусиль. Проект надзвичайно цікавий, ми отримали нові знання, зокрема в галузі телекомунікацій, навчилися практично їх застосовувати.

– Перемога була очікуваною, бо жодна команда не йде на конкурс, аби просто взяти участь, – розповідає член команди Андрій Дзюба.