Студенти і викладачі кафедри дизайну та основ архітектури взяли участь у пленері «Щире місто»

19 вересня 2017, 11:35
Кафедра дизайну та основ архітектури Львівської політехніки

Щире місто, щирі і талановиті люди, чудова погода… 16 вересня у Щирці неподалік Львова відбувся перший пленер «Щире місто», організований Музеєм Осипа Куриласа.

У цьому мистецькому заході взяли участь учні Щирецької дитячої музичної школи, студенти Національного університету «Львівська політехніка» з кафедри дизайну та основ архітектури М. Левченко, І. Куртяник, В. Сусла, М. Щур, Ж. Верещинська, Т. Коростель, І. Турчиняк (група ДЗ-23), Л. Грицюк (група ДЗ-21з) та студенти Коледжу імені І. Труша, а також доцент кафедри ДОА Ольга Лисенко, мистецтвознавець Лариса Купчинська, художник Володимир Сенів та інші.

Організатори щиро вдячні художнику-реставратору, викладачеві кафедри дизайну та основ архітектури Львівської політехніки Віолеті Радомській за ідею.

Фото Ірини Дробіт