![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2017/11/16/illustrations/img5602t.jpg?itok=773u3wV1×tamp=1510830132)
Архітектори Львова і Львівської політехніки 8 листопада вперше урочисто відзначили в Пороховій вежі Всесвітній день містобудування (урбанізму).
Захід зорганізували департамент архітектури та розвитку містобудування ЛОДА, ДП ДІПМ «Містопроект» та кафедра містобудування Львівської політехніки. Модератор – доцент кафедри дизайну архітектурного середовища Богдан Гой.
Архітекторів привітали заступник голови ЛОДА Оксана Стоколос і т. в. о. директора департаменту архітектури та розвитку містобудування ЛОДА Оксана Ткачук.
За багаторічну працю, високий професіоналізм та з нагоди Всесвітнього дня містобудування Оксана Ткачук вручила подяки голови ЛОДА – зокрема політехнікам: професорові Богдану Посацькому, доцентові Ірині Русановій та архітектору Тетяні Максим’юк, завідувачеві кафедри архітектурного проектування професору Миколі Габрелю і директорові ІАРХ професору Богданові Черкесу. Не обійшли увагою й професорів, доцентів, архітекторів, асистентів, магістрів і бакалаврів архітектури та студентів кафедри містобудування.
Оксана Ткачук презентувала об’єкти, лауреати міжнародного конкурсу «Кришталева цегла», й ознайомила із будівельними об’єктами, які рекомендуватимуть на цьогорічний міжнародний конкурс.
Уперше в стінах Порохової вежі презентували навчальні посібники авторства Галини Петришин, Богдана Посацького і Юлії Ідак «Курсове проектування» (2016 р.) та «Містобудівне проектування» (2017 р.).
Свої наукові праці «Сучасні тенденції в урбаністиці та містобудуванні» презентували магістр Людмила Яручик, асистенти Ярина Сеньковська, Роман Любицький та Ярина Онуфрів. Учасники заходу ознайомилися з виставками кращих магістерських кваліфікаційних робіт, дипломними проектами спеціалістів і бакалаврів спеціалізації «Містобудування» та дисертаційними працями аспірантів, захищеними у 2016 – 2017 роках.
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2017/11/16/gallery/img_5602.jpg?itok=a11jAUai×tamp=1510830132)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2017/11/16/gallery/img_5607.jpg?itok=ufmGR9Ro×tamp=1510830132)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2017/11/16/gallery/img_5608.jpg?itok=MhBHp213×tamp=1510830132)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2017/11/16/gallery/img_5612.jpg?itok=MTsFfXxZ×tamp=1510830132)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2017/11/16/gallery/img_5616.jpg?itok=eWckDIUA×tamp=1510830132)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2017/11/16/gallery/img_5622.jpg?itok=6sddmkmK×tamp=1510830132)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2017/11/16/gallery/img_5625.jpg?itok=tjra9Z_R×tamp=1510830132)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2017/11/16/gallery/img_5629.jpg?itok=EyhCFC-g×tamp=1510830132)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2017/11/16/gallery/img_5634.jpg?itok=vXTGi7tX×tamp=1510830132)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2017/11/16/gallery/img_5650.jpg?itok=QyBH1zc8×tamp=1510830132)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2017/11/16/gallery/img_5655.jpg?itok=l84BBBzc×tamp=1510830132)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2017/11/16/gallery/img_5664.jpg?itok=vqSylcJA×tamp=1510830132)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2017/11/16/gallery/img_5665.jpg?itok=HVbr3fcB×tamp=1510830132)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2017/11/16/gallery/img_5668.jpg?itok=CnErYBdt×tamp=1510830132)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2017/11/16/gallery/img_5670.jpg?itok=y26UAQmO×tamp=1510830132)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2017/11/16/gallery/img_5672.jpg?itok=NZ2P3yrT×tamp=1510830132)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2017/11/16/gallery/img_5674.jpg?itok=oVCRO5Lh×tamp=1510830132)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2017/11/16/gallery/img_5678.jpg?itok=3P-uSnWF×tamp=1510830132)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2017/11/16/gallery/img_5680.jpg?itok=ZTYp83pN×tamp=1510830132)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2017/11/16/gallery/img_5681.jpg?itok=vdKaGZor×tamp=1510830132)