![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/events/2017/11/29/illustrations/yarmarok_27_t.jpg?itok=sStLLb7x×tamp=1511957076)
Львівський обласний центр зайнятості та Національний університет «Львівська політехніка» запрошують студентів і випускників вищих навчальних закладів на ХХІХ Ярмарок кар’єри «Тебе шукає робота!».
Захід відбуватиметься 13–14 грудня 2017 року з 11:00 до 14:00 у приміщенні Львівського міського центру зайнятості (вул. Княгині Ольги, 122).
Відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом Національного університету «Львівська політехніка» (IV навчальний корпус, кімн. 309, тел. 258-21-90) надає консультації студентам та випускникам Університету щодо оформлення резюме та поведінки під час працевлаштування для успішного проходження співбесіди.