Гранти Національного університету «Львівська політехніка» для молодих вчених

Детальна інформація відносно процедури проведення та вимог до проєктів описана в Положенні про гранти Національного університету «Львівська політехніка» затвердженим наказом ректора № 685-1-10 від 26 листопада 2019 року.

Процедура проведення Конкурсу

Конкурс науково-дослідних проєктів претендентів на здобуття Гранту проводиться у три етапи. Перший етап конкурсу організовується РМВ навчально-наукових інститутів Університету (РМВІ). Другий етап конкурсу – РМВ. Третій етап – Ректоратом Університету.

Терміни проведення конкурсу:

• Перший етап до 23 жовтня 2020 р.
  • Другий етап до 06 листопада 2020 р.
  • Третій етап до 30 листопада 2020р.

Основним критерієм для одержання грантів є орієнтованість на проєкти з реальним результатом на виході.

Для участі у Конкурсі необхідно до 16 жовтня подати на розгляд Ради молодих вчених відповідного навчально-наукового інституту (далі — РМВІ) пакет таких документів:

• «Запит на отримання гранту Національного університету «Львівська політехніка» (Додаток 1)
  • «Додаток до запиту на отримання гранту Національного університету «Львівська політехніка» (Додаток 2)
  • Дві рецензії від фахівців за науковим напрямом проєкту (кандидатури рецензентів призначає директор відповідного навчально-наукового інституту, зразок заяви про призначення двох рецензентів (Додаток 3)

Відповідно до Положення про гранти Національного університету «Львівська політехніка» Ректоратом Університету запропоновані наступні пріоритетні напрямки для майбутніх проєктів:

1. Температурний скринінг з використанням інфрачервоних сенсорів;
  2. Теплоізоляційні покриття нового покоління (наприклад універсальні піно-аерогелі);
  3. Біодеградабельні полімерні вироби масового вжитку;
  4. Системи безпеки на основі інформаційних технологій.

Окрім цього, автори можуть самостійно обирати теми для проєктів, беручи до уваги їхню актуальність.

Загальний обсяг фінансування грантів 300-400 тис. грн. Фінансування буде здійснюватися через внутрішні наукові фонди та лише за умови, що будуть запропоновані реальні проєкти.

Оновлено 3 years 7 міс тому